Sveiki,

Mes, Diana ir Mindaugas, dėkingi Jums, kad apsilankėte mūsų svetainėje. Nors mūsų nedidelis veislynas dar labai jaunas, cvergšnauceriai įžiebė mūsų širdyse be galo didelę meilę veislei.

Daug metų augindami bei veisdami vokiečių aviganius supratome, kad gyvenant mieste, daug keliaujant ir turint vaikus mums reikia kitokio šuns – nedidelio, netriukšmingo, nesišeriančio, nesukeliančio alergijos, bet kartu lengvai dresuojamo, linksmo, aktyvaus ir temperamentingo. Po ilgų svarstymų nugalėjo cvergšnauceris. Taip mūsų namuose atsirado Niura (Nirvana Tyras Akvamarinas).

Esame labai dėkingi Niuros veisėjai Marinai Šiškinai, nes Niura su kaupu pateisino visus mūsų lūkesčius. Neužilgo į mūsų namus iš garsaus veislyno Victorious Star (veisėja Inna Belskaja) iš Ukrainos atkeliavo Juta (Victorious Star Yaroslava), o dar po metų ir trečas cvergas - Runa (Victorious Star Harmony). Šiuo metu mus džiugina 4 cvergšnauceriai - 3 kalytės ir 1 patinukas. Dar keletas cvergiukų, priklausančių  veislynui Antracito Magija,  laimingai gyvena pas mūsų draugus.  Stengiames, kad  meilės ir dėmesio užtektu visiems.

Jūs visada galite kreiptis į mus su klausimais telefonu ar elektroniniu paštu. Su malonumu suteiksime visą Jums reikalingą informaciją apie šuniuko priežiūrą, auklėjimą bei paruošimą parodoms.